Novinky 2021


Moje úžasná Huesca a zakladatelka mého chovu se dnes dožívá již 12 let. Je doposud vitální, chodí na pravidelné procházky, chutná jí a stále má svůj nezaměnitelný široký úsměv. Pevně doufám, že tu s námi ještě dlouho bude.  Z mých všech dosavadních psů se prozatím dožívá nejvyššího věku, což očividně vypovídá nejen o její dobré kondici, nýbrž obecně i o kvalitě php ze španělských linií.  Vše nejlepší, moje zlatá holčičko!!!


Huesca, její dcera Albinka a vnučky Cariňa a Biesca

Babi Huesca v akci s dcerou a vnučkami

Na pravidelné procházce s dcerou Albinkou (a Míšou) :)

A Aránek s Albinkou

12.02.2021 Belsué "Lafi" a Caballeros aka "Albi" - nová fota


I v této hnusné době covidové chodí příjemné zprávy. Bogie se již velmi brzy stane otcem vrhu v USA, i ostatním mým ochovancům se daří dobře, štěňata z vrhu C se dobře vyvíjejí a dělají majitelům radost. Níže jsou nová fota krásné Lafinky (Xico x Alba) z vrhu B a 10- měsíčního Caballerose "Albiho" (Zagal x Alba). Caballeros dospívá v nádherného jedince, stejně jako Lafinka má vynikající pigment a hezkou hlavu i výraz a zůstaly mu stejně jako Lafince, Míšovi či Corazonkovi vlkošedé znaky. Všem majitelům děkuji za péči!

Belsué "Lafinka"


Caballeros "Špičník" alias "Albi"


08.02.2021 nová fota Bastána

Přidána aktuální fota Bastána "Míšy". Míša je nádherný rustikální pes silné  kostry a sebevědomé, velmi nebojácné a vyrovnané povahy, stejně jako ostatní sourozenci z vrhu B je naprosto zdravý (HD A, ED 0/0, PL 0/0).  Za fota děkuji jeho majiteli MUDr. Romanovi M.07.02.2021 Nová fota Celinky

Celia, která žije v Holandsku, roste v krásnou psí slečnu, své rodině dělá jen radost. Za fotky děkuji Marcovi.
17.01.2021 PŘIDÁNA ZIMNÍ FOTA

Sníh i u nás stále "drží", naši psi jsou z něj nadšení, především Cariňa, při našich pravidelných procházkách si užívá rozverných her se psími kamarády, jak ostatně dokládají aktuální fota. Více - viz galerie.


10.01.2021 Konečně trocha sněhu

Konečně jsme se i v nížinách dočkali sněhu a inverzi nahradilo i občasné slunečné počasí. Na fotkách jsou i dva krásní kluci z našeho vrhu  "covidového" vrhu -  Corazonek a Castillo "Chicco". Na dalších fotech je naše smečka. Navzdory covidu se snažíme žít společenským životem a stýkat se s podobně naladěnými lidmi (viz fota níže).

5 pyrenejských holek

Sestřičky Belsué "Lafi + Biesca (uprostřed) a jejich poloviční sestra CariñaAránek s "nadšením" pózuje u sněhuláka...Corazon


Castillo


Cariña a Biesca

Cariña


Naše veteránka Huesca

Albinka, Biesca + Cariña02.01.2021 Vesele do nového roku 2021!

Vstup do nového roku a tedy i petardy a dělbuchy odpalované pitomci v našem blízkém okolí jsme my a hlavně naši psi přežili. Panuje typické lednové inverzní počasí a vlezlá zima, ale na aktivitách našich psů to nic nemění. Ačkoliv nejsou zrovna ideální podmínky pro fotografování, přesto jsem při procházkách pořídila pár fotek aspoň mobilem, není ani technicky možné venčit  3 a více psů a ještě s sebou tahat foťák. Přikládám také nová fota překrásné Cuency "Airy", která žije v Litvě a vede nádherný život; nejen že jezdí na výstavy (přirozeně, že v současné době to nelze), ale současně žije v početné smečce  a působí u stáda.

Albinka, Cariña, Biesca

Babi Huesca si užívá procházky s Biescou a Adorkem


Cuenca


Cariña a Biesca


Cariña


Holky na procházce, aneb když se sejde najednou 6 pyrenejek (Lizie, Albinka, Gábi, Biesca, Lafi a Cariña).
31.12.2020 Šťastný nový rok!

Přejeme všem šťastný a hlavně lepší rok, než byl ten, který se právě poroučí do do minulosti.


 .