Výstavy

 TYP VÝSTAVY
 DATUM
ROZHODČÍ
OCENĚNÍ
  
 2019 
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
 19.10.2019Dick Baars, NL
Výborná 1, BOB veterán
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
27.04.2019
Branko Milenkovic, SRB
Výborná 1, BOB veterán, BOS
   2018  
NV Argeles Gazost, Francie
16.09.2018
Richard Capel, F
Výborná (třída veteránů)
Hanácká NV Brno, CZ
14.01.2018
Miroslav Václavík, CZ
 V1, BOB Veterán
  2017
 
Světová výstava Lipsko, DE 
12.11.2017
Hans Van Den Berg, NL
V1, Vet. CAC, World Veteran Winner
KV (SV) NVLPH Heteren, NL
29.10.2017
Henri Remi, B 
Výborná 1, BOB Veterán 
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
21.10.2017
Tatjana Bilbija Lalicevic, BIH
Výborná 1, BOB Veterán
MV České Budějovice, CZ
08.10.2017
Jaroslav Matyáš, SK 
Výborná 1, BOB veterán
NV  Argelès,  Francie 
17.09.2017Christian Rei, F 
Výborná (třída vet.)
KV KCHMPP Mikulov, CZ 
19.08.2017
Dragan Babic, SRB
V1, BOB Veteran, Best of Breed, BIS Veteran III 
Národní výstava A.C.P. (Raduno nazionale), Nonantola, Itálie
19.08.2017
Dr. Elisabetta Bolelli, I 
Výborná 1, BOB veterán
NV Klatovy, CZ
02.07.2017
Paul Lawless, IRL 
Velmi dobrá
KV (SV) KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
17.06.2017
Miodrag Nikić, SRB 
Výborná 1, BOB veterán
Championnat de France Nantes, F
03.06.2017Joao Vasco Pocas, P
Výborná 1, BOB veterán

 
ČESKÝ VETERÁN CH
 
MV Litoměřice, CZ
21.05.2017
Miroslav Václavík, CZ
Výborná 1, BOB veterán

 
VETERAN CH OF MONACO

 
MV Monaco
06.05.2017
Rafael Malo Alcrudo
Výborná 1, BOB veterán
MV České Budějovice, CZ
23.04.2017
Mgr. Božena Ovesná, CZ
Výborná 1, BOB veterán
MV Praha, CZ
16.04.2017
Otakar Vondrouš, CZ 
Výborná 1, BOB veterán
MV Salzburg, A
09.04.2017
Erwin Deutscher, A
Výborná 1, BOB veterán
  
 VETERAN CH OF SAN MARINO

 
MV San Marino, RSM 
12.03.2017
Refet Hadžič, BIH 
V1, BOB Veteran, BOS 
NV San Marino
11.03.2017
Nataša Davidovič,SRB
V1, Nejlepší fena, BOB Veteran, BOB 
 
 2015 
MV Amsterdam Winner, NL
12.12.2015
Renate Chiodi, NL
Výborná 2
MV Salzburg, A
29.03.2015
Barbara Müller, CH
Výborná 1, CAC, CACIB
 
2014 
 
Evropská výstava Brno, CZ
25.10.2014
Tibor Havelka, SK
Výborná
NV  Argelès,  Francie
23.09.2014
Salvatore Gianonne, Francie
Výborná 1
MV Innsbruck, A
23.08.2014
Paola Bortolotto-Zambelli, I
V1, CACA, CACIB, BOB
MV INTERCANIS Brno, CZ
22.06.2014
Miroslav Václavík
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
  Mateřská dovolená
 
  
2013
 
  
 CH OF SAN MARINO
 
MV San Marino, RSM
08.12.2013
Jovica Golubovič, SRB
V1, CAC, Res. CACIB
KV KPP, Chržín
26.10.2013
J. J. Dupas, F
Velmi dobrá 2 (!!!)
MV České Budějovice, CZ
06.10.2013
G. Ridarčíková, SK
V2, Res. CAC, Res. CACIB
NV Argeles Gazost, Francie
23.09.2013
Jean Bernard Moings, F
3 Excelent
MV San Marino, RSM
07.07.2013
Rafael Malo Alcrudo
V1, CAC, CACIB, BOB
MV Intercanis Brno, CZ
30.06.2013
Miroslav Václavík, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
KV KCHMPP, CZ
22.06.2013
Joanna Szcepanska-Korpeta, PLV2, Res. CAC
 NV Klatovy, CZ16.06.2013
MVDr. František Šimek, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
MV Klagenfurt II, A
02.06.2013
Gabriele Schrank, A
V1, CAC, CACIB, BOS
MV Klagenfurt I, A
01.06.2013
Miroslav Zidar, Sl
V1, CAC, CACIB, BOB
MV München, D
01.04.2013
Willy Güllix, D
V2, Res. CAC, Res. CACIB
MV Brno, CZ
02.02.2013
Otakar Vondrouš, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, CRUFTS QUALIFICATION
NV Brno, CZ
06.01.2013
Petr Řehánek, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
  
 CH ČMKU

 
  2012
 
MV České Budějovice, CZ
14.10.2012
Miroslav Václavík, CZ
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
MV Terst, Itálie
12.10.2012
Tabo Giabatta, I
V1, CAC, CACIB, BOB (open class)
NV Argeles Gazost, Francie
15.09.2012
Alain Pecoult, F
Výborná (11 fen ve třídě CH)
MV Augsburg, D
22.07.2012
Dr. Hartwig Auernhammer, D
V1, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, CACIB, BOB
NV Klatovy, CZ
01.07.2012
Peter Řehánek, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
MV Intercanis Brno, CZ
24.06.2012
Otakar Vondrouš, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
   
Deutscher CH VDH

 
Světová výstava Salzburg, A
21.05.2012
Otakar Vondrouš, CZ
Výborná 2, Res. CAC (7 fen ve třídě CH)
NV Dortmund, D
12.05.2012
Dr. Reinhold Wenzlaff, D
Výborná 1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC), CAC Kfuh
VDH - Europasieger-Ausstellung Dortmund, D
11.05.2012Mira Gehring, D
Výborná 3
MV Dresden, Německo
 21.04.2012Hans Müller, CH
Výborná 1, Anw. Dt. Ch. VDH, Anw. Dt. Ch. Kfuh (CAC), Res. CACIB ( = CACIB)
NV Riva del Garda, Itálie
01.04.2012Hassi Assenmacher Feyel, D
V1, CAC, BOB (třída otevřená)
MV Offenburg-Ortenau, D
11.03.2012
Erwin Deutscher, AV1, Ant. Dt.Ch. VDH, CAC KFuH, CACIB, BOB, VÍTĚZ ORTENAU 
MV Mantova, Itálie
04.03.2012
Hassi Assenmacher Feyel, DV1, CAC, CACIB (třída otevřená)
 MV Graz, A26.02.2012 
Dr. Otto Schimpf, A
V1, CAC, CACIB
MV Brno II, CZ
05.02.2012
Eva Mayerová, CZ
Výborná 3
MV Brno I, CZ
04.02.2012 
Sergey Vanzha
V2, Res. CAC
   
ŠAMPION POLSKA 
 
MV Glogów, Polsko
28.01.2012
Viva Maria Soleckyj Szpunar, PL
V1, CWC, CACIB, BOB
NV Brno, CZ
08.01.2012
Tibor Havelka, SK
V1, CAC, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ
MV Wels II, Rakousko
04.12.2011
Uschi Eisner, A
V1, CACA, CACIB
MV Wels I, Rakousko
03.12.2011 
Eva Liljekvist-Borg, S
V1, CACA, CACIB
MV Nitra, Slovensko
19.11.2011
Tibor Havelka, SK
V1, CAC, CACIB, BOB
  
SLOVENSKÝ GCH
MV Stuttgart, Německo
06.11.2011
Monika Blaha, A
V1, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC KfuH, CACIB
NV Stuttgart, Německo
05.11.2011
Dr. Milivoje Uroševic
V1, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC KfuH, SIEGER STUTTGART
  
CH RAKOUSKA (ÖCH)
 
 
 MV Tulln, Rakousko25.09.2011
Gabriele Schrank, A
V1, CACA, CACIB, BOB, BUNDESSIEGER 2011, CRUFTS QUALIFICATION
Klubová výstava AHHC, A
24.09.2011
Karin Bernardis, A
V2, Res. CACA (třída otevřená)
NV Argeles Gazost, Francie
18.09.2011
Gerard Cassaghi, F
4 Excellent
MV Oberwart, A
17.07.2011
Janez Plestenjak, Sl
Výborná 2, Res. CAC
MV Szombathely, Maďarsko
16.07.2011
Antonio José Amaral, P
V1, CAC, CACIB, BOB, SAVARIA WINNER (třída otevřená)
NV Nowy Targ, Polsko
10.07.2011
Marcin Sudol, PL
V1, CWC, Nejlepší fena, BOB
NV pasteveckých plemen Nowy Targ, PL 
09.07.2011
Anna Kochan, PL
V1, CWC, Nejlepší fena, BOB
Klubová výstava KCHMPP
02.07.2011
Otakar Vondrouš, CZ
Výborná 2, Res. CAC
  
Klubový šampion KCHMPP 
 
MV Klagenfurt II, A
19.06.2011
Friederike Kappacher
Výborná 2, Res. CAC
MV Klagenfurt I, A
18.06.2011
Hans Müller, CH
Výborná 2, Res. CAC
  
CHAMPION SLOVINSKA (CH Slo)
 
MV Bled II, Slovinsko
12.06.2011
Mirja Lapanja, SlVýborná 1, CAC, CACIB, BOB
 
MV Bled I, Slovinsko
11.06.2011
Dr. Francesco Palmieri, I
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
NV Klatovy, CZ
05.06.2011
Milan Bíroš, SK
Výborná 1, CAC
  
ČESKÝ GRANDŠAMPION 
 
  
INTERCHAMPION (C.I.B) 
 
MV Nord Bohemia Canis, Litoměřice, CZ
22.05.2011
Mgr. Viera Staviarská
Výborná 1, CAC, CACIB
NV Nord Bohemia Canis, Litoměřice, CZ
21.05.2011
Mgr. Božena Ovesná
Výborná 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ
  CHAMPION BULHARSKA  
NV Bulharsko
02.05.2011
Krasimir Todorov, BUL
Výborná 1, CAC, BOB
  CHAMPION MOLDÁVIE  
NV Moldávie
02.05.2011
Kornelia Butrimova, LTV
Výborná 1, CAC
  CHAMPION MAKEDONIE  
NV Makedonie 2
01.05.2011
Dragan Vidovič, MNE
Výborná 1, CAC, BOB 
NV Makedonie 1
01.05.2011
Vojislav Brajovic, MNE
Výborná 1, CAC, BOB
  CHAMPION MONTENEGRO  
NV Bar, Černá hora (MNE)
30.04.2011
Nikola Angelovski, MKD
Výborná 1, CAC, BOB
MV Bar, Černá hora (MNE)
30.04.2011
MVDr. Zoran Lolič, SRB
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, ADRIA WINNER
MV Dresden, Německo
24.04.2011
Piotr Król, PL
Výborná 2, Res. VDH Antwartschaft, Res. CAC, Res. CACIB = CACIB
MV Berlin, Německo
02.04.2011
Erwin Deutscher, A
Výborná 1, VDH Antwartschaft, CAC Kfuh, CACIB
MV München, Německo
20.03.2011
Gisela Schicker, D
Výborná 1, VDH Antwartschaft, Res. CAC, Res. CACIB
  
CHAMPION CHORVATSKA

 
MV Zagreb II, HR
06.03.2011
Sean Delmar, IRL
Výborná 1, CAC, CACIB
MV Zagreb I, HR
05.03.2011
Mladen Ercegovič, HR
Výborná 1, CAC, CACIB
MV Duo-CACIB II Brno, CZ
06.02.2011
MVDr.Gabriela Ridarčíková, SK
Výborná 1, CAC, res. CACIB
MV Duo-CACIB I Brno, CZ
05.02.2011
Tibor Havelka, SK
Výborná 1, CAC, CACIB, CRUFT'S QUALIFICATION
  
CHAMPION SLOVENSKA
 
MV Trenčín, SK
23.01.2011
Dušan Kuriš, SK
Výborná 1, CAC, Res. CACIB
  
ČESKÝ CHAMPION
 
NV Olomouc, CZ
08.01.2011
Ing. Leoš Jančík, CZ
Výborná 1, CAC
MV Wels II, A
05.12.2010
Uschi Eisner, A
Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
MV Wels I, A
04.12.2010
Gabriele Schrank, A
Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
MV Vrtojba II, Slovinsko
28.11.2010
Cvetka Bogovčič, Sl
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
MV Vrtojba, Slovinsko27.11.2010
Gert Christensen, DK
Výborná 1, CAC, Res. CACIB
MV Zagreb II, HR
21.11.2010
Beata Petkeviča
Výborná 1, CAC
MV Zagreb I, HR
20.11.2010
J. J. Dupas, F
Výborná 1
Klubová výstava Moloss Club Zagreb, HR 
19.11.2010
Joao Vasco Pocas, P
Výborná 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ
Evropská výstava Celje, Sl
30.09.2010
Ron Menaker, USA
Výborná 2, Res. CAC
Klubová výstava SKVPM, Sl
29.09.2010Claudio de Giuliani, I
Výborná
NV Argeles Gazost, F
19.09.2010
Jean J. Dupas, F
Velmi dobrá (20 fen v mezitřídě)
MV Mladá Boleslav, CZ
29.08.2010
Ing. Jaromír Dostál, DrSc.
Výborná 1, CAC, Res. CACIB
MV Duodanube Bratislava, SK
21.08.2010Ing. Hans Bierwolf, A
Výborná 1, CAC, CACIB
Klubová výstava KPP, Ostrava
15.08.2010Tibor Havelka, SK
Výborná 1, CAC
 
MV Oberwart, Rakousko
18.07.2010
Gabriella Höllbacher, A
Výborná 1, CACA, CACIB, BOB, ÖSTERREICH-UNGARN SIEGER
MV  výstava Szombathely, Maďarsko
17.07.2010 
Barbara Müller, CH
Výborná 1, CAC, CACIBCRUFT'S QUALIFICATION, SAVARIA WINNER
MV Brno, CZ
20.06.2010
MVDr. G. Ridarčíková
Výborná 1, CAC, Res. CACIB
  
Český junior šampion, Klubový šampion KPP 
 
Klubová výstava KPP Hluboká, CZ 
13.06.2010
Mgr. Božena Ovesná
Výborná 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH
MV Klagenfurt, Rakousko
12.06.2010
Miroslav Zidar, Sl
Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
Národní výstava Klatovy, CZ
06.06.2010
Miodrag Vreteničič, MNE
Výborná 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ
Celoštátna výstava Senec, SK
04.06.2010
Ing. Hana Blatoňová
Výborná 1, CAC
MV Portoroz Alpe Adria Winner Slovinsko
30.05.2010
Antonio di Lorenzo, I
V1, CAC, CACIB, BOB, ALPE ADRIA WINNER
MV Portoroz, Slovinsko
29.05.2010
Andrzej Sutkiewicz, PL
V1, CAC, CACIB
MV Bratislava, SK
16.05.2010
Tibor Havelka, SK
V1, CAC, CACIB, BOB, CENTRAL-EAST EUROPEAN WINNER
MV Springduonadube Bratislava, SK
15.05.2010
Jan Gajewski, PL
Výborná 1, CAC
  
Junior champion Rakouska 
 
MV Salzburg, Rakousko
09.05.2010
MVDr.Bojan Matakovic, HR
Výborná 1, Jugendbeste (CAJC), BOB
  
Slovenský šampion krásy mladých 
 
Celoštátna výstava Banska Bystrica, SK
02.05.2010
John Watson, GB
Výborná 1, CAJC, Nejlepší fena, BOB
MV České Budějovice, CZ
25.04.2010
Miroslav Václavík, CZ
Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý pes
Klubová výstava KCHMPP
17.04.2010
Andráš Polgár, CZ
Výborná 2
MV Wieselburg, A
11.04.2010
Friederike Kappacher, A
Výborná 1, Jugendbeste (CAJC)
Národní výstava Nitra, SK
28.03.2010
Jozef Mravík, SK
Výborná 1, CAJC
 Mezinárodní výstava Graz, A 07.03.2010
Monika Blaha, A 
Výborná 1, Jugendbeste (CAJC)
Mezinárodní výstava Brno, CZ
06.02.2010
Peter Řehánek, CZ
Výborná 1, CAJC  
Mezinárodní výstava Trenčín, SK 
24.01.2010
G. Ridarčíková, SK 
Výborná 1, CAJC 




 .