Výstavy

 

 TYP VÝSTAVY

 DATUM

 ROZHODČÍ

 OCENĚNÍ

  
 2020
 
  
!!! Covid - zrušeny výstavy !!!

 
  
 Mateřská dovolená
 
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ19.10.2019Dick Baars, NL 
Výborná 1, CAC
NV Argéles Gazost, Francie15.09.2019Alain Pecoult, Francie 
Výborná 1,  2. Nejlepší fena plemene! 
   
2018
 
KV (Raduno) A.C.P. Fubine, Itálie25.11.2018
Jean Bernard Moings,  F
Výborná 1
NV Argelés Gazost, Francie 
16.09.2018
Richard Capel, Francie 
Výborná 2
  
 Mateřská dovolená
 
Hanácká NV Brno, CZ
14.01.2018
Miroslav Václavík, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS 
   
2017
 
Světová výstava Lipsko, D
12.11.2017
Hans Van den Berg, NL
Výborná
KV (SV) NVLPH Heteren, Holandsko
29.10.2017Henri Remy, Belgie 
Výborná 1
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
21.10.2017
Tatjana Bilbija Lalicevic, BIH
V1, CAC 
MV České Budějovice, CZ
08.10.2017
Jaroslav Matyáš, SK
V1, CAC, Res. CACIB
NV Argeles Gazost, Francie 
17.09.2017
Christian Rei, Francie
Výborná (třída otevřená: 23 fen)
KV KCHMPP Mikulov, CZ 
19.07.2017
Dragan Babic, SRB
V1, CAC 
KV A.C.P.  Nonantola Itálie
09.07.2017
Dr. Elisabetta Bolelli, I
Výborná 1
 
NV Klatovy, CZ
02.07.2017 Paul Lawless, IRL
V2, Res. CAC 
KV (SV) KCHMPP Mladá Boleslav
17.06.2017
Miodrag Nikić, SRB 
V2, Res. CAC, KCH KCHMPP
Championnat de France Nantes 
03.06.2017
Joao Vasco Pocas, P
Velmi dobrá (třída otevřená): 17 fen)
MV Litoměřice, CZ
21.05.2017
Miroslav Václavík, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
MV Monaco
06.05.2017
Rafael Malo Alcrudo
Výborná 2, Res. CACM (třída otevřená)
MV České Budějovice, CZ
23.04.2017
Mgr. Božena Ovesná,CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS 
MV Praha, CZ
16.04.2017
Otakar Vondrouš, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
 MV Salzburg, Austria09.04.2017
Erwin Deutscher, A
V1, CAC, CACIB, BOS, 
 MV San Marino, RSM12.03.2017
Refet Hadžič, BIH 
V1, CAC, CACIB, San Marino CH
 NV San Marino, RSM11.03.2017
Nataša Davidovič, SRB
V1, CAC
MV Verceli, Itálie 
04.02.2017Elena Vespa, I 
Výborná 4 (třída otevřená)
  
2016
 
MV Karlsruhe, D
13.11.2016
Jochen Eberhardt, D
V2, Res. CAC, Res. CACIB , CH VDH
NV Karlsruhe, Německo
12.11.2016
Marie-Josee Melchior,LUX
V1, CAC, BOB, Alpensieger 2016
MV Praha, CZ 
30.10.2016
Sean Delmar, IRL
V1, CAC, res. CACIB, GCH CZ
KV (SV) N.V.L.P.H., Holandsko
22.10.2016
Renate Chiodi, NL 
V1, CAC, BOS, Nejlepší pár (s Aránem)
MV České Budějovice, CZ
09.10.2016
MVDr. G. Ridarčíková, SK
V2, Res. CAC, Res. CACIB 
NV Argeles Gazost, Francie
17.09.2016
Alain Pecoult, Francie 
Výborná (třída otevřená) 
MV Innsbruck II, Rakousko
14.08.2016
Ch.  Stefanescu, RO 
Výborná
MV Innsbruck I, Rakousko 
13.08.2016
Paul H. Stanton, Švédsko
V1, CACA, CACIB, BOS 
MV Velká Ida (Košice), SK
03.07.2016
MVDr. G. Ridarčíková, SK 
V1, CAC, CACIB, BOB 
NV Velká Ida (Košice), SK 
02.07.2016
Sándor Szabó, H 
V1, CAC, BOS
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
25.06.2016
Karel Hořák, CZ
V1, CAC
MV Uden II, NL 
19.06.2016
John Williams, NL 
V1, CAC, CACIB, BOS
MV Uden I, Holandsko 
18.06.2016
Myriam Vermeire, B
V2, CAC, Res. CACIB
NV Klatovy, CZ
12.06.2016
Karel Hořák, CZ
V1, CAC
Championnat de France Metz
04.06.2016 
Rafael Malo Alcrudo
Výborná (třída otevřená: 15 fen)
Régionale d'Elevage Auvers Saint Georges, Francie
29.05.2016
Richard Capel, F1 Excellent
MV Wieselburg, A
22.05.2016
Uschi Eisner, A
V1, CACA, CACIB, BOS
MV San Marino
03.04.2016
Zsolt Molnar, RO
V1, CAC, CACIB, BOS
MV Luxembourg
26.03.2016
Dirk Spruyt, BE
V1, CACL, CACIB, BOS, Cruft's kvalifikace, Ch De Luxembourg
MV Groningen, Holandsko
05.03.2016Dr. Massimo Inzoli, Itálie
V1, CAC, CACIB, BOS
MV Bourges, Francie 
21.02.2016
P. Bortolotto-Zambelli, I
Excellent 1, CACS (třída otevřená)
NV Brno, CZ
10.01.2016
MVDr. Bojan Matakovic, HR
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS, CH CZ, CH ČMKU
  
2015
 
MV Amsterdam Winner, NL
12.12.2015
Renate Chiodi, NL
Výborná 1 (mezitřída)
MV Holland Cup Amsterdam, NL
11.12.2015
Elina Haapaniemi, FI
V1, CAC, Res. CACIB (mezitřída)
MV Wels, Rakousko
05.12.2015 
Ramune Kazlauskaite, LTU
V1, CACA, CACIB, BOS
MV Metz, SV R.A.C.P., Francie
01.11.2015
Jean-Bernard Moings, F
V1, CACS, CACIB, BOS (mezitřída)
MV Bundessieger Dortmund, DE
17.10.2015
Dr. Reinhold Wenzlaff, DE
V1, 2x Antw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, Res. CACIB 
MV České Budějovice, CZ
11.10.2015
Tibor Havelka, SK
Výborná 3 (třída otevřená)
NV Argeles Gazost, Francie
20.09.2015
Norbert Gainche, F
Výborná 6
Evropská výstava Oslo, Norsko
05.09.2015
Barbara Müller, CH
Výborná 1 (mezitřída)
MV German Winner, DE
22.08.2015
Astrid Schmidt, DE
V1, 2x Anw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, CACIB, BOS, German Winner (mezitřída)
MV Lipsko, Německo
21.08.2015
Erwin Deutscher, A
V1, Anw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, Res. CACIB (mezitřída)
NV Mladá Boleslav, CZ
19.07.2015
Miroslav Václavík, CZ
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
MV Oberwart, A
12.07.2015 
Stefan Sinko, Sl
 V1, CACA, CACIB, BOS
MV Intercanis Brno, CZ
28.06.2015
Igor Selimovič, HR
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
NV Klatovy, CZ
21.06.2015
Uschi Eisner, A
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
Klubová výstava KCHMPP
13.06.2015Adriana Todorovič, SRB
V1, CAC
MV Klagenfurt II, A
07.06.2015 
Alar Müürisepp, EST 
V1, CACA, CACIB
MV Klagenfurt I, Rakousko 
06.06.2015 
Elena  Agofonova, Rusko
V1, CACA, Res. CACIB (potvrzen jako CACIB)
MV Litoměřice, CZ
24.05.2015
Dr. Miklós Levente, H
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB 
MV Lučenec, SK
24.05.2015
Tibor Havelka, SK
V1, CAC, CACIB
NV Lučenec Cup, SK
09.05.2015
Monika Kuriata-Okarmus, PL
V1, CAC, BOS
Klubová výstava AHHC, A
03.05.2015
Willi Güllix, D
V1, Jugendbester, Nejlepší fena, Klubový vítěz mladých, BOS
MV Bar II, Montenegro
26.04.2015
Yana Gavrilova, RUS
V1, CAC, CACIB, BOB
MV Bar I, Montenegro
25.04.2015
Vojislav Brajovic, MNE
V1, CAC, CACIB, BOB
MV Salzburg, A
29.03.2015
Barbara Müller, CH
V1, Jugendbester (CAJC), BOB
MV Nitra II, SK  
01.03.2015
Juta Haranen, EST 
Výborná 1, CAJC 
MV Nitra I, SK 
28.02.2015
Rafael Malo Alcrudo
Výborná 2 
DUOCACIB Brno II, CZ 
08.03.2015Viera Staviarska, SK
Výborná 3 
DUOCACIB Brno I, CZ
07.03.2015
Otakar Vondrouš, CZ
Výborná 2 
  
2014

 
CAC San Marino, RSM
 07.12.2014MVDr. Mile Aleksoski, MKDV1 (ekv. CAJC), BOJ, BOB,  JCH SAN MARINA
MV San Marino, RSM
06.12.2014
Cristian Stefanescu, RO
V1 (ekv. CAJC), BOJ, BOB, Crufts kvalifikace
MV Praha, CZ
01.11.2014G. Ridarčíková, SK
Výborná 3 
Evropská výstava Brno, CZ
25.10.2014
Tibor Havelka, SK
V1, CAJC, Evropský vítěz mladých
NV Argelès Gazost, F
23.09.2014
Salvatore Gianonne, F
Velmi nadějná
MV Innsbruck, A
23.08.2014
Paola Bortolotto-Zambelli, I
Velmi nadějná 1
MV Brno, CZ
22.06.2014
Miroslav Václavík, CZ
Velmi nadějná 1
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ
07.06.2014Peter Harsányi, H
Velmi nadějná 2


 .